تبلیغات
اخبار ایران و جهان - دی تلگراف: جهانبخش ابر قهرمان ایرانی آلکمار

دی تلگراف: جهانبخش ابر قهرمان ایرانی آلکمار


درخشش ادامه دار ملی پوش ایرانی در ترکیب آلکمار باعث شد تا این بازیکن به سوژه اول رسانه های هلند در آغاز هفته اروپا تبدیل شود.به گزارش "ورزش‌سه"،  علیرضا جهانبخش در سومین بازی متوالی موفق به گلزنی برای آلکمار در لیگ هلند شد تا این تیم با ایستادن در جایگاه چهارم جدول رده بندی گامی بلند برای نزدیک شدن به مدعیان قهرمانی بردارد.


علیرضا در دیدار AZ مقابل ویلم فقط در نیمه اول بازی کرد و با یک شوت دیدنی دروازه حریف را باز کرد. روزنامه دی تلگراف هلند با اختصاص سر صفحه خود به علیرضا جهانبخش از او به عنوان «ابر قهرمان ایرانی» نام برد و نوشت: علیرضا جهانبخش این ابر قهرمان ایرانی بار دیگر یک گل حیاتی برای AZ به ثمر رساند تا آلکمار بار دیگر به صدر جدول لیگ نزدیک شود.

 


این روزنامه سپس به شرایط جسمانی جهانبخش اشاره و تصریح کرد: «با توجه به شرایط جسمانی این بازیکن نگرانی هایی وجود دارد که علیرضا در دیدار اروپایی روز پنج شنبه در برابر دون دالک ایرلند غایب باشد». جهانبخش در این خصوص به روزنامه هلندی گفت: «ممکن است هم اکنون در بهترین شرایط آمادگی نباشم اما در همین حال هم از فصل قبل خیلی آماده ترم و اعتماد به نفس خوبی پیدا کرده ام».


تیم های آلکمار و دون دالک ایرلند پنجشنبه شب در ورزشگاه آفاس شهر آلکمار برگزار می شود و ون دن بروم سرمربی این تیم امیدوار است جهانبخش را برای این دیدار حساس سالم و آماده در اختیار داشته باشد.
طبقه بندی: ورزشی،

تاریخ : سه شنبه 23 شهریور 1395 | 11:11 ق.ظ | نویسنده : محمد حسن حیدری | نظرات